res team forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

res team forum

welcome to res team forum
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogintmn

 

 preporuke igraca

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 12
Registration date : 06.01.2008

preporuke igraca Empty
PostajNaslov: preporuke igraca   preporuke igraca Icon_minitimesri sij 09, 2008 4:41 pm

ovdje postajte ako ste vidjeli nekog dobrog igraca koj bi mogo postat nas clan.
[Vrh] Go down
https://resteam.forumcroatian.com
Res-NiKola

Res-NiKola


Broj postova : 16
Age : 30
Location : Korcula
Registration date : 07.01.2008

preporuke igraca Empty
PostajNaslov: Re: preporuke igraca   preporuke igraca Icon_minitimesri sij 09, 2008 11:50 pm

bez razmisljanja cod4
[Vrh] Go down
caliph

caliph


Broj postova : 15
Registration date : 07.01.2008

preporuke igraca Empty
PostajNaslov: Re: preporuke igraca   preporuke igraca Icon_minitimečet sij 10, 2008 3:49 pm

vec san kubiju reka....jedan iz domace oce u tim....rank 12***....trenutno mu je nick:firma1849...tako nesto....
[Vrh] Go down
Res-NiKola

Res-NiKola


Broj postova : 16
Age : 30
Location : Korcula
Registration date : 07.01.2008

preporuke igraca Empty
PostajNaslov: Re: preporuke igraca   preporuke igraca Icon_minitimepet sij 11, 2008 4:41 pm

rofl ja procito igre
Sto se tice igraca nemam nikog odredjenog ali sad se baja raspala i dost dobrih igraca ima moro je otiso u a4l a gimpy i rocket ostaju slobodni samo sto rock jako rijetko igra da ne zaboravimo rocketovog bracu iveka koji je takodjer super igrac.Pitali smo vec 636 za ulazak ali on je igrac ko i mi i s njim ako bi zavrsili tim po broju igraca onda smo totalno nespremni za napad na hrv vrh Very Happy trebamo nekog malo jaceg, nekog kao ova dvojica iz baje ali mislim da jedino gimpy zadovoljava sve kriterije za ulazak a imam osjecaj da on nece pristat.
[Vrh] Go down
caliph

caliph


Broj postova : 15
Registration date : 07.01.2008

preporuke igraca Empty
PostajNaslov: Re: preporuke igraca   preporuke igraca Icon_minitimesub sij 12, 2008 12:22 pm

ja mislim da je iz baje najjaci rocket....ali bi njeg tribalo capat na tmn i pitat ga jer rijetko kad dolazi........
[Vrh] Go down
A4L TnT




Broj postova : 3
Registration date : 08.01.2008

preporuke igraca Empty
PostajNaslov: Re: preporuke igraca   preporuke igraca Icon_minitimened sij 13, 2008 12:24 am

Ivek vam je otišao u LOL tim i pitali ste 636 da uđe Rolling Eyes jel barem otišo iz noy?? santa
[Vrh] Go down
Sponsored content





preporuke igraca Empty
PostajNaslov: Re: preporuke igraca   preporuke igraca Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
preporuke igraca
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
res team forum :: join us-
Forum(o)Bir: